Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Złoty Laur dla TAURONA za Domy Pozytywnej Energii

Data publikacji: 2017-10-26, Data modyfikacji: 2017-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Złoty Laur dla TAURONA za Domy Pozytywnej Energii

TAURON został laureatem Złotego Lauru „Super Biznesu”, ekonomicznego dodatku do „Super Expressu”. Prestiżową nagrodę wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 października w Warszawie.

TAURON zwyciężył w kategorii: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Spółkę doceniono za „Dom Pozytywnej Energii”, czyli konkurs organizowany dla domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.  Do udziału w tegorocznej edycji, której hasło brzmiało  „Zdrowo jemy – energetycznie żyjemy” zgłosiło się 68 placówek, a 58 nadesłało prace konkursowe poddane ocenie kapituły. Pięciu laureatów otrzymało nagrody po 50 tysięcy złotych, a 15 placówek po 10 tys. zł. Aż 12 dobrych praktyk realizowanych przez TAURON zostało opisanych w prestiżowym raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce”.

Domy Pozytywnej Energii to akcja o 13-letniej historii. Jest skierowana do całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z pięciu województw (śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego). Jej głównym celem jest poprawa warunków życia, rozwoju i edukacji dzieci z domów dziecka.

Domy dziecka mogą przeznaczyć nagrody finansowe, zgodnie z regulaminem akcji, na potrzeby wychowanków, rozwój ich pasji i zainteresowań, podniesienie aktywności fizycznej czy poprawę warunków mieszkaniowych.

Złote Laury „Super Biznesu” wręczono po raz czwarty. Organizatorzy honorują statuetkami ludzi, instytucje oraz firmy, których działalność przyniosła szczególne korzyści polskiej gospodarce i sprzyjała rozwojowi i rodzinek przedsiębiorczości.

TAURON Polska Energia SA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: TAURON Polska Energia SA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola