Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tryb pozakonkursowy Oferta Stowarzyszenia Wiejskiego „Nasze Kobylany”.

Data publikacji: 2013-04-30, Data modyfikacji: 2013-04-30
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Miasta i Gminy Opatów  informuje, że 25 kwietnia 2013 roku Stowarzyszenie Wiejskie „Nasze Kobylany” z Kobylan złożyło ofertę na realizacje zadania publicznego pn. „Nauka i zabawa poznajemy Naszą Ojczyznę”.

Złożona oferta została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Opatowie.

Na podstawie art. 19a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, Burmistrz Miasta i Gminy w Opatowie wzywa do składania uwag dotyczących złożonej oferty w terminie 7 dni od dnia ukazania się ogłoszenia tj. do dnia 7 maja 2013 roku.

Uwagi należy przesyłać w formie pisemnej na adres Urzędu Miasta i Gminy w Opatowie, ul. Plac Obrońców Pokoju 34, 27 – 500 Opatów, faksem na nr 15 8684647 lub na e-maili: \n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . (z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizacje zadania publicznego pn. „„Nauka i zabawa poznajemy Naszą Ojczyznę”).

Opatów, dn. 30 kwiecień 2013 r.       

Burmistrz
Miasta i Gminy Opatów
Andrzej Chaniecki

Oferta Stowarzyszenia Wiejskiego „Nasze Kobylany”.

UM Opatów, Źródło artykułu: www.umopatow.pl, Autor zdjęć: UM Opatów
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola