Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Realizacja projektu "Biblioteka przedszkolaka"

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Realizacja projektu „Biblioteka przedszkolaka” Przedszkole Publiczne w Opatowie włączyło się w realizację projektu „Biblioteka przedszkolaka”. To projekt edukacyjny ,,Krakowa Miasta Literatury UNESCO”. Pomysłodawcą projektu jest Fundacja ,,Burza Mózgów”, która realizuje najważniejsze zadanie statutowe, jakim jest promocja czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych łącząc pokolenia. W ramach projektu we wtorek 11 grudnia dzieci z grupy ,,Leśne Duszki” wzięły udział w zajęciach warsztatowych. Dzieci otrzymały mini-bibliotekę – kuferek z książkami, w którym znajduje się 10 nowości wydawniczych. Każde dziecko biorące udział w projekcie otrzymało  arkusze/karty pracy do realizacji działań warsztatowych. Następnie w trakcie zajęć warsztatowych tworzyły własną, spersonalizowaną książkę typograficzną. 

Pełna treść wiadomości na: umopatow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1682:realizacja-projektu-biblioteka-przedszkolaka&catid=82&lang=pl&Itemid=729
umopatow.pl, Źródło artykułu: umopatow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola