Belka
Sobota, 20 Lipca 2019   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Puchary dla członków Polskiego Związku Hodowców Gołębi

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Puchary dla członków Polskiego Związku Hodowców Gołębi Hodowcy opatowskiej sekcji Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych podsumowali sezon. Najlepsi odebrali okazałe puchary i dyplomy, które wręczali Grzegorz Gajewski, burmistrz Opatowa i Sławomir Zimoląg, prezes sekcji Opatów PZHGP. - Cieszę się, że po raz kolejny spotykamy się na uroczystej kolacji, podczas której nagrodzimy najlepszych hodowców z opatowskiej sekcji- mówił Sławomir Zimoląg, prezes sekcji Opatów Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.- Jako, że to czas przedświąteczny, życzę wszystkim zdrowych, pogodnych świąt. Aby nowy rok był dla nas wszystkich jak najlepszy. Ciepłe słowa uznania pod adresem hodowców skierował burmistrza Opatowa Grzegorza Gajewskiego, który podkreślił ich pasję. – Nie znam się na hodowaniu gołębi i rywalizacji w lotach. Sądząc po napisach na pucharach macie znaczące osiągnięcia. Gratuluję- mówił G. Gajewski.

Pełna treść wiadomości na: umopatow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1683:puchary-dla-czlonkow-polskiego-zwiazku-hodowcow-golebi&catid=82&lang=pl&Itemid=729
umopatow.pl, Źródło artykułu: umopatow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola