Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o wywieszeniu wykazów i wykazy nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia przez Gminę Baćkowice.

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Poniżej znajduje się odnośnik do informacji Wójta Gminy Baćkowice o wywieszeniu wykazu nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Baćkowice przeznaczonej do sprzedaży, oznaczonej numerem działki 232 o pow. 2 600 m2, położonej w obrębie Modliborzyce, gm. Baćkowice wraz z wykazem. Plik ma format *.pdf. Do jego poprawnego wyświetlenia potrzebna jest instalacja programu Adobe® Reader®.  Informacja o wywieszeniu wykazów i wykazy nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia przez Gminę Baćkowice.  

Pełna treść wiadomości na: backowice-gmina.pl/start-en/103-ogloszenia/396-informacja-o-wywieszeniu-wykazow-i-wykazy-nieruchomosci-przeznaczonej-do-wydzierzawienia-przez-gmine-backowice-2
backowice-gmina.pl, Źródło artykułu: backowice-gmina.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola