Belka
Wtorek, 21 Maja 2019   imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

17. DK 9 - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - VIII 2013

 
Droga krajowa nr 9, Radom - Rzeszów - Barwinek (PL/SK). Odcinek Ostrowiec Świętokrzyski (skrzyżowanie z DW 751) - Opatów (skrzyżowanie z DK 74). Średnie dobowe natężenie ruchu wg badania GDDKiA z 2010 roku wyniosło od 16065 w m. Ostrowiec Świętokrzyski na wspólnym przebiegu z DW do 8053 pojazdów na pozostałym odcinku. Odległość: 16,4 km Mapa: (goo.gl/maps/Xl3yu) Kamera: Mio MiVue 388 Timelapse: (x2) Muzyka "Clean it Up" by The Courier (soundcloud.com/the-courier) "Trick Style" by The Courier (soundcloud.com/the-courier)

 


Maniak Drogowy
 
Data pliku video: 2013-12-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola