Belka
Sobota, 20 Lipca 2019   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdobyte puchary w tenisie stołowym

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Zdobyte puchary w tenisie stołowym              Turniej tenisa stołowego odbył się 19.11.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Busku Zdroju. Głównym organizatorem był Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych Start z siedzibą w Warszawie. Współorganizatorem zawodów było Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji „ Start” w Kielcach i Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku Zdroju. Zawody przeprowadzane były systemem „ każdy z każdym” i systemem „ rosyjskim”. Grupa uczestników reprezentujących Środowiskowy Dom w zawodach ,w podziale na grupę kobiet i mężczyzn, to: uczestniczki : Iza Roży zajęła II miejsce - otrzymała puchar i upominek, Janina Śpiewak wywalczyła III miejsce otrzymując puchar oraz upominek, natomiast po zaciętej walce, mężczyźni Grzegorz Płeszka i Andrzej Kaczor, otrzymali gratulacje od organizatorów.        Na takie sukcesy składa się systematyczna i długotrwała praca z uczestnikami prowadzona w ramach zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy w Opatowie, która przekłada się także na ogromną satysfakcję.

Pełna treść wiadomości na: umopatow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1668:zdobyte-puchary-w-tenisie-stolowym&catid=82&lang=pl&Itemid=729
umopatow.pl, Źródło artykułu: umopatow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola