Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym w Opatowie

Data publikacji: 2013-12-09, Data modyfikacji: 2014-01-23
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 06.12.2013 r. w Przedszkolu Publicznym w Opatowie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. W gronie prawdziwych przedszkolaków znalazły się dzieci w wieku 3 i 4 lat, z grupy „Motylki”, która zaczęła swoją działalność 01.11.2013 r. Powstanie kolejnej, VI grupy w przedszkolu było możliwe dzięki dofinansowaniu projektu POKL Priorytet IX działanie 9.1.1. pt. „Przedszkolak najlepsza inwestycja”.

 Uroczystość uświetnili goście: Burmistrz Miasta i Gminy Opatów Pan Andrzej Chaniecki, przedstawiciel Rady Rodziców Pan Robert Szwagierczak i koordynator projektu Pani Justyna Graczkowska.

Dzieci przedstawiły program artystyczny i złożyły uroczyste ślubowanie wraz ze swoimi rodzicami. Pasowania na przedszkolaka dokonała dyrektor przedszkola Pani Anna Dziarmaga. Przedszkolaki otrzymały piękne dyplomy. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

 

UM Opatów, Źródło artykułu: www.umopatow.pl, Autor zdjęć: UM Opatów
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola