Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piknik rodzinny 21 lipca

Data publikacji: 2013-07-23, Data modyfikacji: 2013-07-23
A A AWydrukDrukuj  
 

 

 

 

Dnia 21 lipca br. o godz. 17:00 w rynku opatowskim rozpoczął się kolejny piknik rodzinny w rytmie przebojów muzyki biesiadnej i disco-polo. Organizatorzy jak zwykle rozdali mnóstwo nagród w konkursach, a na "turystycznej scenie" zaprezentowali się: Pan Paweł Żerdecki, Sara Al Kantar i Mateusz Woźniak ze Studio Piosenki OOK oraz zespół "Millenium" z Opatowa.


Solistka wykonała min. cover pt. "Love song" z repertuaru zespołu The Cure oraz "Can't make you love me" Bonnie Rait. Paweł Żerdecki zagrał jedno z najsłynniejszych tang argentyńskich, "El choclo", meksykańskie "Besame" oraz "My cyganie" w aranżacji na akordeon.
Zespół "Millenium", który jest stałym bywalcem Festynu Majowego organizowanego od wielu lat przez OOK wykonał popularne utwory z nurtu muzyki rozrywkowej jak np. "Ona tańczy dla mnie" i "Sway"- angielską wersję hiszpańskiej piosenki "Quién será", napisanej przez meksykańskiego muzyka Pabla Beltrána Ruiza.
Jak tydzień temu: starsza posterunkowa Katarzyna Czesna oraz starszy sierżant Andrzej Baran wręczyli dzieciom pamiątkowe upominki ufundowane przez Komendę Powiatową Policji w Opatowie.
Nagrody w konkursach ufundowali: Bank Spółdzielczy Kielce Oddział Opatów, Skok "Jaworzno" Opatów oraz OOK.

 

 

 

 

 

UM Opatów, Źródło artykułu: www.umopatow.pl, Autor zdjęć: UM Opatów
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola