Belka
Wtorek, 21 Maja 2019   imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie z wizytą w przedszkolu

Data publikacji: 2019-03-25, Data modyfikacji: 2019-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie z wizytą w przedszkolu  W Przedszkolu Publicznym w Opatowie prowadzenie działań związanych z preorientacją zawodową jest już tradycją. Chcemy, by dzieci wstępnie zapoznawały się z wybranymi zawodami najbliższymi ich otoczeniu. Dlatego zapraszamy do naszej placówki przedstawicieli różnych zawodów lub udajemy się z przedszkolakami do pracodawców. Jesteśmy pewni, że te wyjścia edukacyjne przyczyniają się do rozwiania zainteresowań dzieci oraz stymulują ich pro-zawodowe marzenia. W tym roku zmieniła się nieco forma organizacji zawodoznawstwa w placówce. Pod koniec marca gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie wraz z wychowawcą . W czasie spotkania zaprezentowali naszym milusińskim zawody wybrane przez nich samych.

Pełna treść wiadomości na: umopatow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1754:mlodziez-z-zespolu-szkol-nr-1-w-opatowie-z-wizyta-w-przedszkolu&catid=88&lang=pl&Itemid=729
umopatow.pl, Źródło artykułu: umopatow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola