Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Mikołajki” na opatowskim rynku 6-12-2013r.

Data publikacji: 2013-12-09, Data modyfikacji: 2013-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 

6 grudnia br. tradycyjnie odbyły się „Mikołajki” na opatowskim rynku. W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz  Miasta  i Gminy Opatów Andrzej Chaniecki, Monika Kościołek – sekretarz gminy oraz  Małgorzata Stankowska Kolasińska z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W programie było mnóstwo konkursów i zabaw, a także słodyczy dla najmłodszych mieszkańców miasta, które ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Po pojawieniu się św. Mikołaja, wszyscy wesoło bawili się razem z zespołem „Romano Dżi” z Opatowa. Około godziny 16:00 nastąpiło uroczyste zapalenie lampek na choince w centrum rynku.
Organizatorami spotkania z Mikołajem byli: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Opatowski Ośrodek Kultury.  Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Opatów Andrzej Chaniecki.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.umopatow.pl/images/aktualnosci/2013/336

UM Opatów, Źródło artykułu: www.umopatow.pl, Autor zdjęć: UM Opatów
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola