Belka
Wtorek, 21 Maja 2019   imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja parkomaty

Data publikacji: 2019-05-02, Data modyfikacji: 2019-05-03
A A AWydrukDrukuj  
 
I N F O R M A C J A          Urząd Miasta i Gminy w Opatowie informuje, że od dnia 06 maja 2019 roku wchodzi w życie Uchwała nr VII/60/2019 Rady Miejskiej w Opatowie z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania, ustalenia opłat za postój samochodów na drogach publicznych w strefie płatnego parkowania, wprowadzenia opłaty abonamentowej dla użytkowników dróg oraz sposobu pobierania opłat.  Strefa płatnego parkowania obejmuje ulice: Plac Obrońców Pokoju, Generała „Grota” Roweckiego, część ulicy Zwierzdowskiego, Ogrodowej oraz Kościuszki. Stawka za każdą godzinę parkowania wynosi 1,50zł. Opłaty za parkowanie obowiązują w dni robocze w godz. 7.00 – 17.00. Bilety do nabycia w parkomatach. Opłaty za parkowanie w formie abonamentów do nabycia w kasie Urzędu  w wysokości: - miesięczny - 40,00zł - trzymiesięczny - 100,00zł.

Pełna treść wiadomości na: umopatow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1792:informacja-parkomaty-2&catid=88&lang=pl&Itemid=729
umopatow.pl, Źródło artykułu: umopatow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola