Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja

Data publikacji: 2012-10-06, Data modyfikacji: 2012-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Informacja

Urząd Miasta i Gminy w Opatowie informuje, że w Punkcie Informacyjnym tut. Urzędu na parterze budynku tj. w pokoju Nr 1 osoby zainteresowane mogą skorzystać od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00 z wglądu do następujących aktów prawnych :

1) Dziennika Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej

2) Monitorów Polskich

3) dzienników urzędowych

Za ewentualne sporządzenie wydruków z wyżej wymienionych aktów prawnych są pobierane opłaty na podstawie Zarządzenia Nr 112/2011 Burmistrza Miasta i Gminy Opatów  z dnia 28 września 2011 roku w sprawie pobieranie opłat za ksero i faks.

, Źródło artykułu: http://www.umopatow.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola