Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2019   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I Turniej w Badmintona o Puchar Prezesa Klubu UKS "Olimpia" Opatów.

Data publikacji: 2013-12-17, Data modyfikacji: 2014-01-21
A A AWydrukDrukuj  
 

13 grudnia 2013 w Samorządowym Zespole Szkół nr 2 w Opatowie odbyła się I Turniej w Badmintona o Puchar Prezesa Klubu UKS "Olimpia" Opatów. W turnieju wzięło udział 20 nauczycieli ze szkół z terenu gminy Opatów. Walka sportowa przebiegała w miłej atmosferze. Nauczyciele zaprezentowali wysokie umiejętności w grze. Pierwsze miejsce w kategorii kobiet zajęła Marta Skowron z SZS nr 2 w Opatowie, II miejsce Anna Michalik - Sadaj z SZS nr 1 w Opatowie, III miejsce Beata Rusak z SZS nr 2 w Opatowie. W kategorii mężczyzn zwyciężył Grzegorz Maliński z SZS nr 2 w Opatowie, II miejsce zajął Tomasz Partyka z SZS nr 1 w Opatowie, III miejsce wywalczył Marcin Słapek z ZS nr 2 w Opatowie. Najlepsi uczestnicy otrzymali okazałe puchary ufundowane przez Prezesa UKS Olimpia panią Dorotę Pustułę, a wszyscy zawodnicy pamiątkowe świąteczne bombki. Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania panu Dyrektorowi SZS nr 2 w Opatowie Krzysztofowi Skowronowi za udostępnienie hali na rozgrywki turniejowe oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

UM Opatów, Źródło artykułu: www.umopatow.pl, Autor zdjęć: UM Opatów
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opatowski

Powiat opatowski - powiat w województwie świętokrzyskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Opatowie. Do powiatu przynależy 8 gmin: Opatów, Ożarów Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice; i dwa miasta: Opatów i Ożarów. Powiat opatowski powstał w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Rozwój swojej turystyki opiera na intensywnej promocji gospodarstw agroturystycznych. Wynikiem współpracy gmin jest organizacja ścieżek zdrowia i ścieżek rowerowych. W samym Opatowie zwiedzić z całą pewnością trzeba romańską kolegiatę p.w. św. Marcina. Imponująca budowla powstała w XII w. jest jednym z najcenniejszych zabytków romańskiej architektury w skali całego kraju. Na uwagę zasługuje również zespół klasztorny o. o. Bernardynów. W nim to znajdziemy główny ołtarz wykonany w latach 1770-75 przez znamienitego rzeźbiarza Macieja Polejowskiego.

Do stolicy powiatu dojechać można drogami krajowymi nr 9 i 74.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola